• Kronika farnosti (4)
    Dejiny a vývoj našej farnosti sú neoddeliteľne späté nielen s obcou - Račou, v ktorej sa nachádza ale i s historickými medzníkmi vývoja spoločnosti. Významné, či menej významné, udalosti z histórie našej farnosti Vám ponúkame v podobe výpisov udalostí a aktivít vo farnosti Rača, podľa zápisov vo farskej kronike od najstarších čias až po súčasnosť.
  • Historické zoznamy (4)
    Zoznam kňazov, kaplánov a syndikusov pôsobiacich vo farnosti Rača. Štatistický prehľad o vierovyznaní a národnostiach v Rači / Račišdorf v rokoch 1870 - 1921
  • Návšteva Jána Pavla II. (6)
    Podrobný program a fotografie z návštevy sv. Otca Jána Pavla II. v Bratislave v roku 2003.
  • Významní kňazi (4)
    Významní kňazi, ktorí pôsobili vo farnosti Bratislava Rača v minulosti.