Katedrála sv. Šebastiána v Krasňanoch

Katedrála sv. Šebastiána (pôvodne sa chrám staval ako kostol sv. Jozefa) v Bratislave Krasňanoch.

Podrobné informácie o Katedrále sú na stránkach katedrály.

13. jún 2009 - konsekrácia katedrály sv. Šebastiána

Bola dňa 13. júna 2009 konsekrovaná arcibiskupom metropolitom Mons. Stanislavom Zvolenským, za účasti biskupa ordinariátu policajného zboru a ozbrojených síl Mons. Františka Rábeka a za účasti generálneho vikára Bratislavskej arcidiecézy Mons. Jána Formánka a ďalších kňazov.

Ponúkame vám fotografie z konsekrácie: otvoriť.

18. marca 2007 - požehnanie pozemku

V nedeľu, deň pred slávnosťou sv. Jozefa bol slávnostne požehnaný pozemok pre stavbu nového kostola v Krasňanoch. Ponúkame vám fotografie z tohto podujatia: fotoservis TKKBS