Tento článok popisuje stav Pastoračného centra v rokoch 2006-2010. Momentálne je Pastoračné centrum nedostupné pre verejnosť a pripravujeme jeho znovuotvorenie.

Pastoračné centrum

Pastoračné centrum sa nachádza priamo v priestoroch farskej budovy, v bývalej pivnici.
Využíva sa najmä na stretávanie skupiniek birmovancov, na spoločné posedenia v čajovni na animátorské stretnutia a rôzne iné podujatia, ktoré naša farnosť pripravuje pre veriach.

Čo možno v našom Pastoračnom centre robiť:

• usporadúvať a viesť stretnutia (birmovanecké, animátorské, spevácke...)
  • zorganizovanie spoločných modlitieb pri svetle sviečky s gitarovými piesňami Bohu
  • navštíviť Farskú čajovňu (uvariť si čaj, kávu, čokoládu)
  • vypočuť si hudbu
  • pozrieť dobrý film (DVD, VHS, PC, TV, data projektor)
  • zahrať si spoločenské hry, stolný tenis alebo šípky a iné
  • posedieť si s priateľmi pri rozhovore